September 2013

Úzkost?! -_-

27. september 2013 at 9:51 | Neila |  .day by day.
Asi sem divná. Poslední dobou mám fobii z obezních lidí. Když mám na někoho koukat jak se cpe odporně mastnou klobásou, tak se mi zvedá žaludek! Ať žije ana.


Alone...again

14. september 2013 at 9:25 | Neila |  .day by day.
Ahoj holky. Tak co, jak se vám daří?
Abych byla upřímná tak mě moc ne. Ne, že bych neměla dostatečně silnou vůli, ale spíš proto, že se vrátily DEPRESE. Je mi všechno jedno.
Myslela jsem, že když přestoupím na jinou školu, že to bude lepší, že by mě snad mohli i mít rádi. No asi jsem moc komplikovaná osobnost a všichni to se mnou vzdali, dřív než mě poznali. Asi jsem špatný člověk. A nezasloužím si mít někoho kdo by mě měl rád takovou, jaká jsem.
Jedinej kdo mě nikdy nezradil, byla vždy Ana, avšak tu jsem zradila já! :(
Chci začít od začátku naplno..ale ty deprese mě zabíjí.

Další problém je v tom, že se musím dívat na to, jak se můj kamarád dobrovolně ničí a říká tomu zábava. Bere drogy. -_- Chci mu pomoct, ale poslouchá jenom ty svoje "kamarády" Nevím jak dál.

První týden školy.. :)

7. september 2013 at 14:19 | Neila
Ahoj holky :) . Ták první týden školy máme za sebou. A já se za tu dobu stihla až po uši zamilovat. (Ja paradox, že se člověk dokáže zamilovat do někoho koho skoro vůbec nezná.) Nejlepší na tom je, že se mu taky líbím. Má nádhernej ůsměv a oči. A ty ksichtíky co na sebe vždycky děláme, když si spolu povídáme. Dokáže mě rozesmát..je mi s ním dobře... A DOST!! :D mohla bych o tom mlet donekonečna.

Jinak hubnutí se mi daří dobře. Každý den cvičím. Většinou jím třeba 1 jablko denně. :)

Aktuální váha: 60kg :/

Našla jsem úžasný způsob jak to vydržet a nepřejídat se každý den. Jednou za týden si dám den, kdy jím co chci. :) Je to dobrý způsob jak se ovládnout.

Dneska jsem měla akorát rajče. A večer jdeme pít, takže se budu muset pořádně najíst abych zase neměla nablito v akvárku ;).


3.9.

3. september 2013 at 17:30 | Neila |  .day by day.
Ahoj holky, tak co jak se vám dnes dařilo? :)

Mám novou motivaci. Chodím do prváku a ve třídě mám jednoho protokčního, namyšlenýho ale příšerně krásnýho kluka. (nechci ho..i když :D )
Díky němu mám dobrou depku. Nikdy bych u něj neměla šanci. Holek může mít kolik chce. Tákže co tím chtěl básník říct? :D
Kdyby se mi podařilo zhunout, tak bych byla perfektní. A jemu bych nikdy nedala šanci. Jako pomstu za všechny ty holky, které on využívá. -_-

Dále...
Jídelníček
Snídaně: pomerančový croissant 7 days. (musela jsem :(...)
Oběd: x
Svačín: korbáčky asi 50 g, oříšková zmrzlina (pár lžiček)
Večeře: x

Pití: coca-cola light, voda

Pohyb: 20 min. rotoped, posilování břicha a stehen, klenetika
Celkem: 55min,

Poslední dobou nemám vůbec chuť k jídlu. Ke všemu mě většinou někdo donutí. :( Vždy když se najím, tak se mi udělá špatně. Občas to jde i ven.
Myslíte, že za to může Mia? :/


tákže..100%?!

2. september 2013 at 16:55 | Neila |  .day by day.
Hoj zlatíčka tak co, jak jste si užily první den školy? :) Já úplně báječně. Nejen že jsem nic nejedla, ale taky jsem toho spooooustu nachodila. Každý den budu muset chodit pěšky domů cca 4 km protože mi prostě nic nejede. :) Že bych se konečně dostala na těch 100%? ^^


Jinak bych vám všem chtěla strašně moc poděkovat za to, že jste. Jste mi ohromnou oporou. Díky vám to nedokážu vzdát a za to vám děkuju. ^^
Miluji vás všechny. Miluju Anu a Miu. :)
Ještě si dnes půjdu zacvičit..:3
Zatím páá.. :*